Уил Смит и Джейда Пинкет Смит се завърнаха в светлината на прожекторите.

Двойката се появи на Седмицата на модата в Париж в сряда, 24 юни, присъствайки на ревюто на Christian Louboutin пролет/лято 2027 с дъщеря си Уилоу, сина на Уил от бившата му съпруга - Трей, и майката на Джейда - Адриен Банфийлд-Норис.

Голямото семейство направи поразителна поява на събитието в Париж в подкрепа на сина на Уил и Джейда - Джейдън, който е креативен директор на мъжкото облекло на Louboutin от септември. 57-годишният Уил и 33-годишният Трей (когото носителят на „Оскар“ споделя с бившата си съпруга Шери Зампино) облякоха еднакви бели тениски, черни костюми и тъмни очила.

A post shared by People Magazine (@people)

54-годишната Джейда впечатли с черна пола с волани и топ бандо с масивна златна яка. 25-годишната Уилоу се придържа към изцяло черната естетика с по-къса пола и топ с тънки презрамки, докато 72-годишната ѝ баба носеше лъскава златна блуза, черна пола тип молив на тънки райета и златни аксесоари.

„Беше време за семейството и това е, което Уил и Джейда искат“, казва източник от филмовия бранш пред PEOPLE.

Дуото, забелязано навън в Париж във вторник, 23 юни, се пази от публичното внимание, освен че се появиха заедно на друго ревю на Седмицата на модата в Париж през януари. Преди тази поява семейството се събра за последно на премиерата на филма на Уил „Лоши момчета: Всичко или нищо“ през май 2024 г., този път с участието на Джейдън.

За Уил и Джейда „семейството и времето, прекарано със семейството, са най-важните неща и за двамата“, продължава източникът.

Появата, за да отпразнуват с Джейдън, е „просто част от това, което правят един за друг“, добавят те. „Уил и Джейда се обичат и поддържат стабилна връзка, но това, което виждате, е пълна подкрепа за децата им. Те се гордеят с тях.“

Женени от 1997 г., Уил и Джейда са откровени за върховете и спадовете във връзката си. През 2023 г. Джейда разкри, че двамата са разделени от 2016 г. Източник информира PEOPLE през януари 2025 г., че двамата актьори са „все още заедно“, въпреки че продължават да живеят отделно.

Друг източник е съгласен, че подкрепата на децата им остава най-важният приоритет на двойката. „И двамата обичат семейството и това държи всичко заедно“, казват те. „Обичат се, но всеки има нужда от пространство. Добре се справят с това. Обсъдили са го.“

Според трети източник, семейство Смит са „близки“ и „правят нещата като семейство, при това професионално. Не виждам това да се промени“. Уил и Джейда „се гордеят с децата си и прекарват много време в подкрепа на тях“, добавя източникът.

Прочети още

Виж всички

Още от мрежата

Виж всички